Strona główna Relacja z koncertu muzyki z "Czasu honoru" w Lublinie
Relacja z koncertu muzyki z "Czasu honoru" w Lublinie

3 maja 2015 w Lublinie odbył się koncert muzyki z "Czasu honoru". Kompozycje Bartosza Chajdeckiego mogły podziwiać przedstawicielki naszego fanklubu: Paulina, Ania, Iga i Oliwia. Poniżej prezentujemy relacje napisaną przez Paulinę oraz pamiątkowe zdjęcia.

"O godz. 19 w Hali Targów Lublin rozległy się pierwsze takty Czołówki. Ponad dwa tysiące widzów w uroczystych okolicznościach święta narodowego, słuchało wspaniałej muzyki Bartosza Chajdeckiego, śpiewu Kai Mianowanej i Krzysztofa Iwaneczki oraz recytacji Agnieszki Więdłochy, Marty Ledwoń i Macieja Zakościelnego.

Uczuć, które towarzyszyły podczas kolejnych utworów, nie sposób opisać. Wzruszenie, ciarki na ciele, zachwyt i przemykające przed oczami serialowe sceny. Wszyscy byli pod wrażeniem z inspirującej i niosącej wspomnienia muzyki oraz poezji, która była nie tylko komentarzem i zapowiedzią kolejnych tematów muzycznych, ale stanowiła integralną część widowiska. Kunszt kompozycji pięknie łączył się z patriotyzmem. Oklaskom i kolejnym bisom nie było końca. Po koncercie widzowie i fani mieli okazję do spotkania z aktorami, kompozytorem, a także wokalistami."

Każdy kto nie miał możliwości przybycia na koncert może choć na chwilę przenieść się do Lublina, słuchając fragmentów poezji i muzyki w poniższym nagraniu.

 

Paulina Molicka nagrała również rozmowy z bohaterami tego dnia:

 

Bartoszem Chajdeckim

 

Agnieszką Więdłochą

 

Maciejem Zakościelnym

 

O wrażeniach po koncercie opowiedziały fanklubowiczki:

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze