Strona główna Portrety bohaterów CzH
Portrety bohaterów CzH

13 maja 2012

Czas Honoru - fanklub CichociemniKilka miesięcy temu nasza fanklubowa koleżanka Kasia27, czyli Kasia z Miechowa, postanowiła narysować portrety głównych bohaterów Czasu Honoru. Zrobiła je, stwierdziła, że nie wyszły idealnie, schowała i praktycznie o nich zapomniała. Niedawno wyciągnęła je z szafki i pomyślała, że niepotrzebnie się marnują. Postanowiła zrobić je od nowa lub poprawić.

Rysowała, z przerwami, około tygodnia. Nie ukrywa, że sportretowanie głównych postaci nie było to łatwe, choć sprawiało jej ogromną przyjemność.

"Początkowo łatwiej rysowało mi się dziewczyny niż chłopców, ale z czasem i dziewczyny stały się ciężkim orzechem do zgryzienia. Najłatwiej rysowało mi się Władka i Celinę, a zdecydowanie najtrudniej Lenę. Nasza kochana Lenka zajęła mi najwięcej czasu i były momenty, w których myślałam, że się poddam :)" - mówi Kasia.
Dodaje, że Czasem Honoru interesuję się od ponad roku. Wszystkie odcinki obejrzała po kilkanaście razy. Ponadto udało jej się wciągnąć w oglądanie rodziców, których serial urzekł, tak jak ją.

Kasi bardzo dziękujemy za przesłane prace. Zamieszczamy je poniżej oraz w naszej galerii. Oceńcie sami trud Kasi.

Jeśli ktoś z Was chciałby zaprezentować swoje prace, prosimy o kontakt. Nie muszą to być rysunki. Mogą być wiersze, rymowanki, opowiadania ale również filmiki czy kolaże. Pochwalcie się swoimi talentami, a my zaprezentujemy je na naszej stronie pozostałym fanom.

Zapraszamy!

 

 

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze