Strona główna Wieści z planu serialu
"Czas honoru - Powstanie" - pokaz prasowy

26 sierpnia 2014

Czas honoru - Powstanie fot. fanklubCichociemni.plW Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, odbył się pokaz prasowy pierwszego odcinka "Czasu honoru - Powstanie".

W wydarzeniu tym wzięli udział m.in. aktorzy: Karolina Gorczyca, Weronika Humaj, Julia Rosnowska, Edyta Olszówka, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Cezary Łukaszewicz, Adam Fidusiewicz, Maciej Musiał, Krzysztof Chodorowski, Borys Szyc. Byli tam także przedstawiciele naszego fanklubu.

Pokaz rozpoczął się o godz. 12.00 prezentacją teledysku do piosenki "Dziewczyna z granatem". Spotkanie prowadził Tomasz Kammel. Głos zabrali m.in.: prezes TVP Juliusz Braun i dyrektor TVP2 Jerzy Kapuściński, który podkreślił rolę wiernych fanów oraz fanklubu w powstawaniu kolejnych części serialu.

 
"Dziewczyna z granatem" - serialowa piosenka

15 sierpnia 2014

Dziś miała miejsce premiera piosenki promującej specjalną serię "Czasu honoru - Powstanie".

"Dziewczynę z granatem", do której słowa napisała Bożena Kraczkowska, a muzykę stworzył nasz niezastąpiony Bartosz Chajdecki, zaśpiewała Katarzyna Sawczuk.

Wśród powstańców, którzy siedzą wokół śpiewającej Zosi,
można dostrzec naszych fanklubowiczów. 1 sierpnia, gdy odbywały się nagrania, gościliśmy na planie serialu.

 
Czas honoru - Powstanie - prapremiera i oficjalny zwiastun

1 sierpnia w TVP2 o 20:10, z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, zostanie wyemitowany przedpremierowo jeden z odcinków nowej serii, zatytułowany "Godzina 'W'" (powtórka w TVP Polonia, 2 sierpnia o 20:45 i 2:40).

W dniu rocznicy będą również 4 relacje na żywo z planu zdjęciowego "Czasu honoru" - TVP2: 15:45, 16:55, 18:40, 19:55.

7 września TVP2 rozpocznie emisję specjalnej serii "Czasu honoru - Powstanie". Przez 12 kolejnych niedziel, o 21:10 będziemy śledzić losy bohaterów w czasie Powstania Warszawskiego.

W chronologii całego serialu "Czas honoru - Powstanie" stanowi powrót do wydarzeń wcześniejszych. To sensacyjna opowieść o powstańczym szlaku bojowym jednego oddziału, złożonego nie tylko z bohaterów poprzednich sezonów, ale też nowych postaci, młodych ludzi z rozmaitych warszawskich środowisk. Obok Władka, Michała, Bronka i Janka, pojawią się także: Wilk, Adam, Mickiewicz, Apacz, Irena, Bambo i Zosia.

Oficjalny zwiastun "Czasu honoru - Powstanie".

 
"Czas honoru - Powstanie" - relacja z planu na Dolnym Śląsku
Wpisany przez Agnieszka, Warszawa   

3 lipca 2014

1 lipca 2014 r. na planie "Czasu honoru - Powstanie" w Walimiu na Dolnym Śląsku gościły dwie nasze fanklubowiczki - Agnieszka z Warszawy i Ola z Chrzanowa.

Miały możliwość uczestniczyć w nagraniach do specjalnej serii serialu dzięki zwycięstwu w konkursie organizowanym przez radio RMF.

Poniżej prezentujemy relację Agnieszki i zapraszamy do obejrzenia zdjęć które wykonała na planie (galeria).

 
"Czas honoru - Powstanie" - zdjęcia w Świebodzicach

27 czerwca 2014

Czas Honoru PowstanieTrwają zdjęcia do "Czasu honoru - Powstanie"

Od tygodnia ekipa przebywa na Dolnym Śląsku, w Świebodzicach i Walimiu.

Wyjazdowe zdjęcia pokażą najbardziej monumentalne i spektakularne sceny walk powstańczych. W pyle i w upale realizowane były sceny kaskaderskie.

Dzięki uprzejmości portalu www.swiebodzice.info, prezentujemy w naszej galerii zdjęcia z planu. Autorem fotografii jest Sebastian Biały (fotograf.swiebodzice.info).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze