Strona główna Wydarzenia
Spotkanie fanów i twórców "Czasu honoru"

Na prośbę organizatorów informujemy, że w sobotę 6 grudnia 2014 r. o godz. 18.00 w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie fanów serialu "Czas honoru" z jego twórcami. Wśród potwierdzonych gości spotkania znajdują się m.in. Michał Kwieciński (producent), Ewa Wencel i Jarosław Sokół (autorzy scenariusza), Bartosz Chajdecki (autor muzyki) oraz aktorzy występujący w ostatniej serii.

 
Akcja charytatywna na rzecz dzieci z Oratorium

23 listopada 2014

Kochani, było wspaniale! Wszystkim, którzy mieli swój wkład w organizację oraz tym, którzy przyszli wspomóc szczytny cel - serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przygotowała Martyna "Celina" oraz kilku zdjęć.

Relację znajdziecie w osobnym artykule.

 
Akcja charytatywna i spotkanie z aktorami

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz dzieci, połączonej ze spotkaniem z aktorami i twórcami "Czasu honoru".

W niedzielę 23 listopada 2014 r. spotykamy się w świetlicy przy parafii św. Klemensa w Warszawie. Od 12:00 do 16:00 będziemy zbierać środki na mikołajkowe prezenty dla dzieci uczęszczających do Oratorium.

Pomogą nam w tym aktorzy i twórcy "Czasu honoru".

W czasie akcji będzie można zdobyć autografy aktorów, zrobić sobie wspólne zdjęcia, wygrać czasohonorowe i fanklubowe gadżety.

Wspólnie zaśpiewamy "Dziewczynę z granatem", przygotujemy świąteczne kartki i ozdoby choinkowe. Nie zabraknie konkursów i wspólnych zabaw.

Do zdobycia będą książki Jarosława Sokoła z serii "Czas honoru" ufundowane przez Wydawnictwo Zwierciadło oraz płyty DVD z serialem, które otrzymaliśmy od TVP.

 
Czas Honoru w Kielcach - relacja
Wpisany przez Magdalena, Świdnik   

Na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach w piątkowy wieczór 26 października odbyło się spotkanie z aktorami serialu "Czas honoru": Agnieszką Więdłochą (Leną), Wojciechem Majchrzakiem (Krawcem) oraz Mariuszem Ostrowskim (Ernestem). Rozmowę z aktorami poprzedził pokaz filmu Pawła Kędzierskiego "My, cichociemni. Głosy żyjących". Organizatorem tego niezwykłego spotkania był Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach oraz fanklub Cichociemni. Rozmowę prowadził filmoznawca dr Piotr Kletowski.

 
Spotkanie z aktorami w ramach Dnia Otwartego TVP

8 września 2012

Dzień Otwarty TVP 2012Z okazji swojego 60-lecia Telewizja Polska zorganizowała Dzień Otwarty, w ramach którego można było zwiedzać siedzibę główną TVP oraz spotkać się z ludźmi telewizji.

Wśród zaproszonych gości byli także aktorzy występujący w Czasie Honoru, m.in.: Ewa Wencel (matka Wandy), Katarzyna Dąbrowska (Graba), Łukasz Konopka (Karol Ryszkowski), Wojciech Majchrzak (Krawiec), Jacek Mikołajczak (Otto) oraz Andrzej Precigs (generał Radziszewski).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze